KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

10 grudnia Rada Rodziców naszego przedszkola wzięła udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym w Rzezawie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu  całej społeczności przedszkola, udało się  wystawić na kiermaszu sporo pięknego rękodzieła, ozdób świątecznych oraz smakołyków. Trud włożony w przygotowania oraz udział w kiermaszu opłacił się, bo Rodzicom udało się zebrać pokaźną sumę a za uzyskane fundusze Rada Rodziców zakupiła do przedszkola pomoce dydaktyczne i zabawki wspierające rozwój ich pociech. Dzieci z wielką radością bawią się nowym tunelem, matą sensoryczną, klockami konstrukcyjnymi, układają puzzle i logiczne układanki. W razie potrzeb będą się natomiast relaksować w namiotach „tipi” a w spacerach po okolicy pomagają nam „spacerowe węże”. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie.