Aktualności

Dnia 18.06.2022r. w przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny połączony z uroczystym Dniem Mamy i Taty. Piknik udało się zorganizować dzięki sponsorom: TTM- Tomasz Tobiasz, Garden, Sklep Spożywczo-Przemysłowy w Bratucicach, Delikatesy Premium w Bratucicach, Gospodarstwo Rolne Rudnik, Piekarnia „Jagra”, Segafredo, Studio Akces, Sołtys Okulic. Serdecznie dziękujemy sponsorom i wszystkim uczestniczącym w pikniku. Za zebrane pieniądze udało się doposażyć przedszkole w nowe zabawki.

W dniu 05.06.2022r. Przedszkolaki z naszego Przedszkola wzięły udział w Olimpiadzie Sportowej dla Przedszkolaków organizowanej przez Gminę Rzezawa. W tym dniu dzieci zaprezentowały się śpiewając piosenkę „Podajmy sobie ręce” i wzięły udział w Olimpiadzie Sportowej. Dzieci były szczęśliwe bo każde z nich otrzymało medal od Pana Wójta Gminy Rzezawa.

W dniu 1 czerwca 2022r. w przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Dziecka”. W tym dniu dzieci wzięły udział w zabawach sportowych, oglądały teatrzyk, uczestniczyły w zabawach ruchowych przy użyciu chusty animacyjnej i balonów. Wiele radości sprawiło dzieciom łapanie baniek mydlanych.

W dniach od 18 do 22 kwietnia 2022r. Skrzaty i Skrzaciki wzięły czynny udział w projekcie „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Dzieci dowiedziały się jak dbać o Naszą Planetę i co robić żeby być zdrowym. W ramach Dnia Ziemi (22 kwietnia) dzieci z pomocą nauczycieli wsadziły krzewy i kwiaty w przedszkolnym ogrodzie.

 

Dnia 07 kwietnia 2022r. dzieci wzięły udział w zajęciach z Robotyki. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Dzieciom tak bardzo spodobały się zajęcia z robotyki, że teraz chcą żeby odbywały się częściej.

Do góry