Aktualności

Szanowni Państwo!

Od  1 października 2021r.ulegają zmianie godziny odbioru dzieci w Publicznym Przedszkolu w Dąbrówce i w Bratucicach oraz w Świetlicy PSP w Dąbrówce.

Dzieci będą przygotowane do wyjścia zgodnie z zadeklarowanym przez Państwa czasem pobytu w przedszkolu lub w świetlicy.

Godziny odbioru:

1 –  godz. 13.00

2 –  godz.14.00

3 – godz.15.00

4 –  od godz. 15.30

Jeśli dziecko nie zostanie odebrane o zadeklarowanej godzinie, zostanie naliczona opłata za kolejną godzinę pobytu dziecka w przedszkolu. Bardzo prosimy o punktualne odbieranie dzieci.

 

Z poważaniem

Dyr. Bogusława Janik

Dnia 20 września 2021r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Dzień przedszkolaka”. W tym dniu Skrzaty i Skrzaciki wzięły udział w wielu zabawach i wesoło się bawili.

Dnia 16.09.2021r w przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszym przedszkolu dzieci od samego rana cieszyły  się tym dniem. Odbyła się prezentacja filmu na temat książki „Kropka”, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Dzieci wzięły udział w wielu zabawach między innymi wesoło bawiły się podczas szukania kolorowych kropek z papieru w ogrodzie przedszkolnym. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część zajęć czyli prace plastyczne wykonane wyobraźnią naszych dzieci. To był wspaniały dzień dla nas wszystkich.

Dnia 15.09.2021r odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym wycieczka do kina „Regis” w Bochni. Dzieci z wielkim zachwytem oglądały film „Psi patrol”. Pogoda i humory dopisały, dzieci były szczęśliwe.

 

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola na zebranie, które odbędzie się dnia 30.08.2021r. o godzinie 16.00 w Przedszkolu w Bratucicach.

Więcej o: Dzień Ziemi Skrzaciki

Dnia 22 kwietnia w przedszkolu obchodziliśmy wyjątkowe święto- Dzień Ziemi🌍🍀🌷🌳 Nasze przedszkolaki w tym dniu dowiedziały się jak chronić nasz wspólny dom- Ziemię, co to jest ekologia, recykling, segregacja śmieci. Wspólnie z dziećmi sprzątaliśmy nasz przedszkolny plac zabaw i wsadziliśmy zielony krzew by uczcić Święto Ziemi🌍🌳 Skrzaciki wykonały też piękne prace plastyczne używając surowców wtórnych.

Galeria zdjęć: http://zspdabrowka.pl/przedszkolebratucice/galeria/dzien-ziemi-skrzaciki/

 W dniach od 22.03.2021 do 26.03.2021 dzieci poznawały tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi. Dzieci wykonały ozdoby w ramach kultywowania tradycji Wielkanocnych. Dodatkowo Skrzaciki które mają wielkie serca❤
wykonały zajączki z masy solnej, które przeznaczyliśmy na aukcję w ramach pomocy „Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi”❤

 

 

 

 

 

Do góry