Skrzaciki

„DZIEŃ CZYSTYCH RĄK”

Dnia 21.10.2020r. w przedszkolu odbył się dzień „Czystych rąk” w ramach projektu „Mały Miś w Świetle Wielkiej Literatury”. Dzieci oglądały teatrzyk pt.: ” Jaś i Małgosia, Baba-jaga i bakterie”. Celem tego dnia było uświadomienie dzieciom jak duże znaczenie dla zdrowia i życia ma mycie rąk, które może uchronić przed zakażeniem wieloma chorobami. Dzieci chętnie uczestniczyły w prezentacji prawidłowego sposobu mycia rąk, wspartego plakatem rekomendowanym przez GIS. Wzięły udział w przeprowadzeniu eksperymentu „Dlaczego warto myć ręce?”.

Galeria zdjęć: https://zspdabrowka.pl/przedszkolebratucice/galeria/dzien-czystych-rak/

 

 


„DZIEŃ PRZEDSZKOLA”

Dnia 21.09.2020r. w przedszkolu odbył się „Dzień Przedszkolaka” Dzieci wzięły udział w wielu zabawach. Na zdjęciach można zobaczyć jak „Skrzaciki” wesoło się bawią.

Galeria zdjęć: https://zspdabrowka.pl/przedszkolebratucice/galeria/dzien-przedszkolaka-skrzaciki/

 


„SPACER DO LASU”

Dnia 16.09.2020r. „Skrzaciki” były na spacerze w lasku znajdującym się w pobliżu przedszkola w Bratucicach. Miały okazję zobaczyć różne drzewa min.: kasztanowca, sosny, dęby, brzozy. Oprócz drzew dzieci podziwiały również grzyby.

Galeria zdjęć: https://zspdabrowka.pl/przedszkolebratucice/galeria/spacer-do-lasu-skrzaciki/

 

 

 

 

 


„DZIEŃ KROPKI”

Dnia 15.09.2020r. w przedszkolu odbył się „Dzień kropki” dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach związanych z tym dniem. „Skrzaciki” z zainteresowaniem słuchały opowiadania pt.: „Kropka” Petera H. Reynolds. Układały kropki według metody A.Świć „kodowanie na dywanie”. Wykonały piękne prace plastyczne- „Liść w kropki”.

Galeria zdjęć:

https://zspdabrowka.pl/przedszkolebratucice/galeria/dzien-kropki-skrzaciki-2/