Skrzaty

Mikołajki

Dzisiaj /04.12.2020/ do naszego przedszkola przybył Święty Mikołaj🎅. Zakradł się po cichutku zostawił list i prezenty. Nie zapomniał o nikim za co jemu i jego pomocnikom bardzo dziękujemy 😊😊😊😊.

Galeria zdjęć: http://zspdabrowka.pl/przedszkolebratucice/galeria/mikolajki-w-grupie-skrzatow/

Mikołajki u Skrzatów

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

W czwartek 03.12.2020 grupa Skrzatów obchodziła Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Dzieci dowiedziały się co to jest niepełnosprawność i jakie są jej rodzaje. Poznały w jaki sposób osoby z różnymi dysfunkcjami radzą sobie w codziennym życiu. Przez zabawę próbowały poczuć jak czują się osoby niewidome, niesłyszące i niepełnosprawne ruchowo. Nasze „Skrzaty” może nie do końca znają znaczenie słowa tolerancja ale to nie przeszkadza być im wrażliwymi, pomocnymi… A my jako panie obserwujemy to na co dzień. Mogą być państwo bardzo dumni ze swoich pociech ❤️❤️❤️❤️❤️

Galeria zdjęć: http://zspdabrowka.pl/przedszkolebratucice/galeria/miedzynarodowy-dzien-osob-niepelnosprawnych/

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w grupie Skrzatów

„Andrzejki”

 

W czwartek 26.11 w naszej grupie obchodziliśmy Andrzejki🎈🎈🎈👑🎈. „Skrzaty” poznały tradycyjne wróżby andrzejkowe. Nie zabrakło również tak lubianych przez dzieci zabaw przy muzyce☺️

Galeria zdjęć 


„Dzień Pluszowego Misia”

W środę 25.11 obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia 🐻🧸🐼🐻🐨. „Skrzaty” poznały historię pluszowego misia. Na podstawie filmu edukacyjnego zapoznały się z wybranymi gatunkami niedźwiedzi żyjących na całym świecie. Nie zabrakło również gier i zabaw związanych tematyką omawianą w tym dniu. Dzieci nie mogły przynieść do przedszkola pluszaków w związku z tym bawiły się misiami, które z pomocą pań wykonały z drucików kreatywnych.

Galeria zdjęć 

 

Dzień Pluszowego Misia Skrzaty

 

 


„DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA”

Dnia 21.09.2020r. w przedszkolu odbył się „Dzień Przedszkolaka” Dzieci wzięły udział w wielu zabawach. Na zdjęciach można zobaczyć jak „Skrzaty” wesoło się bawią.

Galeria zdjęć: https://zspdabrowka.pl/przedszkolebratucice/galeria/dzien-przedszkolaka-skrzaty/

 


 

„DZIEŃ KROPKI”

Dnia 15.09.2020r. w przedszkolu odbył się „Dzień kropki” dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach związanych z tym dniem. „Skrzaty” z zainteresowaniem słuchały opowiadania pt.: „Kropka” Petera H. Reynolds. Wykonały piękne prace plastyczne- „Kropki”.

Galeria zdjęć: https://zspdabrowka.pl/przedszkolebratucice/galeria/dzien-kropki-skrzaty/