SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z RODZICAMI

21 grudnia w naszym przedszkolu miało miejsce spotkanie świąteczne oraz warsztaty plastyczne z rodzicami. Nasze przedszkolaki z radością odpowiednio wcześniej rozpoczęły przygotowania. Piekliśmy wspólnie pierniczki, dekorowaliśmy sale oraz co najważniejsze ćwiczyliśmy swoje głosy przygotowując muzyczne aranżacje kolęd. Tego dnia, odświętnie ubrani z radością wyglądaliśmy nadchodzących gości. Pani dyrektor Bogusława Janik wszystkich serdecznie przywitała oraz złożyła świąteczne życzenia, a korzystając z okazji pogratulowała Radzie Rodziców za trud włożony w przygotowania do kiermaszu i zakup pomocy dydaktycznych oraz zabawek wspierających rozwój dzieci. Następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne śpiewając kolędy i piosenki świąteczne. Na koniec zaprosiliśmy naszych gości na słodki poczęstunek oraz warsztaty, gdzie dzieci wspólnie z rodzicami mogły wykonać ozdobę choinkową. Spędziliśmy ten czas w miłej, radosnej atmosferze i z dobrą energią wróciliśmy do domów.