MIKOŁAJKI

Mikołajki obchodzone są jako dzień wspomnienia Świętego Mikołaja Biskupa Miry. Według współczesnych tradycji, w ten dzień dzieci obdarowywane są prezentami w postaci słodyczy lub zabawek.

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dzień „Mikołajek” był wyjątkowy i magiczny. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, okna i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i przybył do nas 6 grudnia. Dzieci gorąco przywitały Mikołaja śpiewając piosenki. Mikołaj obdarował dzieci prezentami. A prezenty były wspaniałe.  Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Dziękujemy serdecznie Delikatesom Premium z Bratucic za wzbogacenie paczek naszych przedszkolaków w pyszne słodycze.

Dziękujemy Ci Święty Mikołaju…