PROJEKT ” MAŁOPOLSKA ŚCIEŻKA ROZWOJU”

Udział w projekcie „Małopolska Ścieżka Rozwoju”

Nauczyciele Oddziału Przedszkolnego w Bratucicach uczestniczyli w projekcie „Małopolska Ścieżka Rozwoju – Kontynuacja dla Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego”, realizowanym we współpracy ze Stowarzyszeniem Miasta w Internecie w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Wzmacniania Odporności.

W projekcie wzięły udział pani Joanna Sojka i Agnieszka Ostapska.

Dzięki uczestnictwu w szkoleniach nauczyciele rozwinęli swoje kompetencje cyfrowe i zdobyli nowe umiejętności wspierające codzienną pracę z dziećmi.