„Dzień czystych rąk”
Opublikowano w dniu
Dnia 21.10.2020r. w przedszkolu odbył się dzień „Czystych rąk” w ramach projektu „Mały Miś w Świetle Wielkiej Literatury”. Dzieci oglądały teatrzyk pt.: ” Jaś i Małgosia, Baba-jaga i bakterie”. Celem tego dnia było uświadomienie dzieciom jak duże znaczenie dla zdrowia i życia ma mycie rąk, które może uchronić przed zakażeniem wieloma chorobami. Dzieci chętnie uczestniczyły w prezentacji prawidłowego sposobu mycia rąk, wspartego plakatem rekomendowanym przez GIS. Wzięły udział w przeprowadzeniu eksperymentu „Dlaczego warto myć ręce?”.
Galeria zdjęć: https://zspdabrowka.pl/przedszkolebratucice/galeria/dzien-czystych-rak/




W tym tygodniu będziemy realizować temat „Pożegnania nadszedł czas” Na początek zachęcam Wszystkie Skrzaciki do posłuchania opowiadania Barbary Szelągowskiej „Zabawkowe smutki” i do wspólnej rozmowy na temat treści opowiadania
. Temat na ten tydzień to „Pożegnania nadszedł czas”
