BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas 8 lutego. W tym dniu już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów z różnych bajek, filmów oraz za służby mundurowe. Dzieci bawiły się znakomicie. Były „tańce-łamańce:, „pociąg”, „kaczuszki”, „krasnoludki” i inne. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Dzieci chętnie wzięły udział w „mini karaoke”. Zgłosiło się wielu chętnych do samodzielnych występów. Każdy uczestnik oklaskiwany był gromkimi brawami. W tym dniu dzieci otrzymały słodki poczęstunek- pączki w ramach Tłustego czwartku. Każdy na pamiątkę z balu otrzymał kolorowe balony. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.