ZAWIESZENIE ZAJĘĆ STACJONARNYCH DLA UCZNIÓW KLAS IV – VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Uczniowie klas IV – VIII szkoły podstawowej przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wchodzą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Przedszkola i klasy I – III szkoły podstawowej będą funkcjonowały bez zmian.
W związku z powyższymi zaleceniami od 26.10.2020 r. przechodzimy na nauczanie zdalne z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams. Zajęcia będą się odbywały według przyjętego planu lekcji. Klasy V i VI według planu, który zamieszczą wychowawcy na Teamsach.


W sytuacjach problemowych prosimy o kontakt .
Skrzynka e-mailowa do kontaktu: szkoladabrowka@onet.eu
Telefon: 14 6851080

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *