Aktualności

Więcej o: Ta zakładka ci podpowie, na którym skończyłeś słowie!

Konkurs na najładniejszą zakładkę został rozstrzygnięty. Uczniowie z klas od 1 do 3 złożyli 19 prac. Komisja miała duży problem z wyborem zwycięzcy.  Ostatecznie wyniki przedstawiają się następująco:

  • I miejsce –  Konrad Krzywda  kl.2
  • II miejsceMonika Łoboda  kl.3
  • III miejsce –  Julia Synowiec  kl.3

Więcej „Ta zakładka ci podpowie, na którym skończyłeś słowie!”

Więcej o: Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej w Bochni

27 listopada 2019 r. uczniowie klasy ósmej wybrali się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Bochni. Podczas spotkania strażacy mówili o zagrożeniach pożarowych, przyczynach pożarów oraz o zasadach postępowania podczas pożarów. Uczniowie zapoznali się z ciężką pracą strażaka i jego codziennymi obowiązkami podczas służby.

Więcej „Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej w Bochni”

Więcej o: Laureatki konkursu plastycznego – Pejzaż

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Bochni. Tematem konkursu był pejzaż czyli krajobraz przedstawiający przestrzeń wokół nas. Na konkurs wpłynęło ponad 260 prac, które oceniane były w czterech kategoriach wiekowych.  Trzy uczennice  naszej szkoły znalazły się wśród laureatów konkursu: Więcej „Laureatki konkursu plastycznego – Pejzaż”

Więcej o: Złote Gody

We wtorek, 26 listopada 2019 r. w sali bankietowej „Albatros” w Rzezawie odbyła się niezwykła uroczystość – pary małżeńskie z terenu całej Gminy Rzezawa świętowały swoje Jubileusze 50 – lecia, 60-lecia i 65-lecia pożycia małżeńskiego.

Więcej „Złote Gody”

W piątek 8 listopada o godz.11.11. cała społeczność szkolna odśpiewała nasz hymn narodowy.  Do udziału w tym wydarzeniu zaprosił wszystkich uczniów w Polsce Minister Oświaty D. Piontkowski. Szkoła otrzymała w związku z tym okolicznościowy dyplom.

Do góry

Follow by Email
Facebook
Google+
https://zspdabrowka.pl/spdabrowka">
Twitter
Pinterest
Instagram