Komunikat dla klasy VIII

Komunikat dla klasy VIII

1 kwietnia spróbujemy przystąpić do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. W związku z tym, bardzo proszę by we środę o godzinie 9.00 wejść na stronę: cke.edu.pl lub oke.krakow.pl  Na stronach tych są przygotowane dla Was do pobrania arkusze egzaminacyjne. Nie musicie ich drukować, możecie korzystać z monitorów lub innych ekranów. Rozwiązania zapisujcie na kartkach – część zamknięta: numer pytania i litera odpowiedzi, czyli: 1-a, 2-b, 3-c itd. Część otwarta: numer pytania i odpowiedź : np. 5- was reading a book. Zróbcie zdjęcia kartkom z odpowiedziami lub napiszcie na komputerze, zwłaszcza ostatnie zadanie – wypowiedź pisemna (e-mail, opis…)  i prześlijcie na mojego maila: gfilipekgomez88@gmail.com

Bardzo proszę byście koniecznie wszyscy napisali maila. Proszę również by wszystkie zdjęcia wpłynęły do mnie do godziny 11.30.

Good Luck JJJ

Pozdrawiam, G.Filipek-Gomez

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *