Komunikat dla klasy VIII

W dniach 30, 31,( marca) i 1 kwietnia spróbujemy przystąpić do egzaminu próbnego ósmoklasisty. Jeżeli chodzi o matematykę to bardzo proszę aby we wtorek 31 marca o godzinie 9.00 wejść na stronę : cke.edu.pl  lub oke.krakow.pl   Na stronach tych będą przygotowane dla Was do pobrania arkusze egzaminacyjne. Nie musicie ich drukować możecie korzystać z monitorów lub innych ekranów. Rozwiązania zapisujcie na kartkach:  część zamknięta: numer pytania i litera odpowiedzi czyli: 1-a,  2-c  3-b itd. Natomiast zadania otwarte rozwiązujecie i przesyłacie rozwiązanie. Kartkom z rozwiązaniami robicie zdjęcia i przesyłacie na mojego maila którego jeszcze raz przypominam: grzkuc13@gmail.com  ważne aby wszystkie zdjęcia spłynęły do godziny 12 tej.

Pozdrawiam G. Kuc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *