Aktualności

Rodzice dzieci nowo przyjętych do przedszkola proszeni są o wysłanie w formie elektronicznej na adres: szkoladabrowka@onet.eu  lub dostarczenie do szkoły pisma dotyczącego potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola.

Termin złożenia dokumentu: 31.03.2020r.

UWAGA !!!

Brak potwierdzenia woli przyjęcia jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Nasze Przedszkole przystępuje do akcji ” Rysunek dla bohaterów”

PROŚBA DO DZIECI

Wykonajcie rysunek związany z pracą osób, które troszczą się o nasze bezpieczeństwo: policjantów, strażaków, ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek, żołnierzy, funkcjonariuszy Straży Granicznej i innych służb.
Po powrocie do przedszkola wykonamy galerię rysunków, będzie to znak, że wspieracie tych, którzy są teraz szczególnie zaangażowani w walkę z groźnym wirusem.
Nie zapomnijcie również o cichych bohaterach: pracujących w sklepach, wywożących śmieci, kierowcach autobusów i wiele innych, bez których nasze życie było by o wiele cięższe.

https://mamadu.pl/blogi/agaidzieciaki/120535,9-krokow-do-dobrej-adaptacji-przedszkolaka – Wskazówki dla Rodziców, pomocne w adaptacji nowego przedszkolaka

www.dzieciaki.net.pl– Praktyczne porady wychowawcze, rady psychologa.

https://miastodzieci.pl/czytelnia/13-zasad-zdrowego-zywienia-przedszkolaka/ Co dawać do jedzenia dziecku w wieku przedszkolnym. Ważne zasady zdrowego odżywianie przedszkolaka według dietetyka. Przeczytaj koniecznie!

Więcej „Ciekawe strony internetowe dla przedszkolaków i rodziców”

Do góry