Aktualności

https://www.youtube.com/watch?v=WZHMiS5649w – zał 1

https://www.youtube.com/watch?v=PiayEX0bqjo – zał 2

https://www.youtube.com/watch?v=sYsxXkiKYRU – zał 4

https://www.youtube.com/watch?v=30BVfTvlsrE – zał 5

Święto Mamy i Taty to wyjątkowe dni w kalendarzu. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Niestety sytuacja sprawiła, że w tym roku Nasze Przedszkolaki nie mogły przygotować w przedszkolu uroczystości dla Swoich rodziców. Pszczółki poprzez śpiew, recytację wierszy i piękne laurki, sprawiły swoim bliskim wiele radości. Zapraszam do obejrzenia efektów pracy dzieci.

Miniony tydzień upłynął nam pod hasłem „ŚWIĘTO RODZICÓW”. Niestety w tym roku uroczystości w przedszkolu z okazji dnia rodziny były niemożliwe. Przedszkolaki mogły sprawić radość swoim bliskim poprzez obdarowanie ich samodzielnie wykonanymi samodzielnie laurkami. Zapraszam do obejrzenia efektów pracy Biedronek.

Dyrektor  Zespołu Szkolno Przedszkolnego Publicznego  Przedszkola w Dąbrówce z Oddziałem Zamiejscowym w Bratucicach informuje, że zgodnie z § 18 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach dnia 31 grudnia 2002 r. (Dz.U. 2003 r. Nr 6 poz. 69 ze zm.) za zgodą organu prowadzącego w okresie od 25.05.2020 do 7.06.2020r. zajęcia w Publicznym Przedszkolu w Dąbrówce z Oddziałem Zamiejscowym w Bratucicach oraz  Oddziale Przedszkolnym w Publicznej Szkole Podstawowej zostają zawieszone.

Zajęcia prowadzone zdalnie będą kontynuowane.

Ubiegły tydzień upłynął nam z tematem „Majowa łąka”. Dzieci poznały mieszkańców łąki oraz wykonały piękne prace plastyczne. Wszystkim życzę dalszej owocnej zabawy. Zapraszamy do obejrzenia filmiku ze zdjęć nadesłanych przez rodziców.

Do góry