DATAŚNIADANIEOBIAD
27.02.2019
ŚRODA
Zupa mleczna z 
płatkami 
kukurydzianymi 
(laktoza). Kanapka z
chleba 
pszenno-żytnigo
pszenica, żyto) z 
masłem, szynką
 drobiową, herbata z 
cytryną. 
Zupa fasolowa z 
ziemniakami (seler). 
Naleśniki z mięsem 
i kapustą(laktoza, 
pszenica, jaja)
kompot, gruszka.
28.02.2019
CZWARTEK
Kanapka  z weki
 (pszenica
z masłem, serem
 żółtym, pomidorem,
 kakao (laktoza).
Rosół z makaronem
(seler, pszenica, 
jaja). Ryż, potrawka 
z kurczaka,
surówka z czerwonej 
kapusty, kompot, 
banan.
01.03.2019
PIĄTEK
Kanapka  z chleba
pszenno-żytniego
(pszenica, żyto
z masłem, serem 
białym, kawa Inka 
(laktoza).
Barszcz czerwony 
z ziemniakami 
(seler). Makaron 
z sosem śmietanowo-
owocowym 
(pszenica, jaja), 
kompot, gruszka.
04.03.2019
PONIEDZIAŁEK
Zacierka (laktoza). 
Kanapka  z chleba 
pszenno-żytniego
(pszenica, żyto
z masłem, 
pomidorem, 
ogórkiem zielonym, 
szczypiorkiem, 
herbata z cytryną.
Zupa ogórkowa 
z ryżem (seler). 
Ziemniaki, jajko 
gotowane, sos 
koperkowy, mizeria 
(jaja), kompot, jabłko.
05.03.2019
WTOREK
Zupa mleczna 
z płatkami 
kukurydzianymi 
(laktoza).  
Kanapka  z chleba 
pszenno-żytniego
(pszenica, żyto
z masłem, szynką, 
ogórkiem kiszonym, 
herbata z cytryną.
Zupa grochowa 
z grzankami (seler). 
Risotto, sos 
pomidorowy, 
surówka z włoskiej 
kapusty, kompot, kiwi.
06.03.2019
ŚRODA
Zupa mleczna 
z płatkami 
kukurydzianymi 
(laktoza). Kanapka  
z chleba pszenno- 
żytniego 
(pszenica, żyto
z masłem, szynką, 
pomidorem,  herbata.
Zupa krupnik 
(seler). Kluski leniwe 
(pszenica, jaja), 
kompot, banan.
07.03.2019
CZWARTEK
Kanapka  z chleba 
pszenno-żytniego 
z masłem
(pszenica, żyto), 
serem żółtym, 
papryką, kakao 
(laktoza).
Zupa porowa z ryżem 
(seler).Ziemniaki, 
kotlet drobiowy, 
kapusta gotowana, 
kompot, jabłko.
08.03.2019
PIĄTEK
Kanapka z chleba 
pszenno- żytniego 
z masłem 
(pszenica, żyto), 
jajkiem gotowanym 
(jaja), 
szczypiorkiem, 
kawa Inka.
Zupa jarzynowa 
z makaronem 
(seler, pszenica, 
jaja). Ziemniaki,
ryba duszona, 
buraczki ćwikłowe, 
kompot, mandarynka.
11.03.2019
PONIEDZIAŁEK
Zupa mleczna 
z płatkami kukurydzianymi (laktoza). 
Kanapka z chleba 
pszenno- żytniego 
(pszenica, żyto
z masłem, szynką 
drobiową, 
pomidorem, herbata. 
Kapuśniak 
z ziemniakami (seler).Ryż zapiekany 
z jabłkami, kompot, 
banan.
12.03.2019
WTOREK
Kanapka  z chleba 
żytnio-razowego 
z masłem (żyto), 
dżemem, kakao 
(laktoza).
Zupa kalafiorowa 
z ryżem (seler).
Ziemniaki, filet 
z indyka duszony 
w sosie, surówka 
z kapusty pekińskiej, 
kompot, jabłko.