Informacja o zajęciach logopedycznych

Drodzy Rodzice!

 

            Z uwagi na zaistniałą sytuację, która uniemożliwia prowadzenie terapii logopedycznej na terenie przedszkola, zachęcam do korzystania z materiałów, które dotychczas były przekazywane na zajęciach logopedycznych. Chciałam również zaproponować Państwu konsultacje online w kwestii terapii, którą kontynuujecie w domu. Jeśli są Państwo zainteresowani konsultacją oraz kolejnymi materiałami, proszę o kontakt na podany niżej adres e – mail.

e – mail: kontakt@logopeda-bochnia.pl

Chętnie odpowiem na pojawiające się pytania oraz prześlę odpowiednie materiały do  kontynuowania terapii w domu.

Serdecznie pozdrawiam rodziców oraz dzieci, z którymi mam przyjemność pracować. Trzymajcie się zdrowo!

Neurologopeda, Dorota Martuś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *