„Święto Dyni”- „Pumpkin Day”

Powiększ obraz

Zgodnie z realizacją planu działania naszego Samorządu Uczniowskiego, 30 października odbyło się „Święto Dyni”.
W wydarzenie to zaangażowali się uczniowie z prawie wszystkich klas.

Pierwszym punktem były referaty na temat właściwości zdrowotnych jakie posiada dynia. Kolejno odbyła się część artystyczna i rozrywkowa. Uczniowie śpiewali i tańczyli. Radość było widać na twarzach tych najmłodszych jak
i najstarszych. Nie obyło się również bez mini quizu z wiedzy uprzednio przedstawionej w referatach. W nagrodę za dobre odpowiedzi uczestnicy otrzymywali słodkie nagrody. Punktem kulminacyjnym była degustacja potraw z dyni. Na stołach znajdowały się pikantne jak i słodkie przysmaki, m. in. zupa dyniowa, chleb z dżemem dyniowym, ciasta i ciasteczka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *