Zawody Powiatowe w Koszykówce 3 x 3 Dziewcząt

Powiększ obraz

22 października 2019r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni rozegrane zostały Zawody Powiatowe w Koszykówce 3 x 3 Dziewcząt. W tym sezonie po raz pierwszy Koszykówka 3×3 została wprowadzona do rozgrywek szkolnych. Do zawodów przystąpiło 6 szkolnych drużyn z powiatu bocheńskiego. Zastosowano w rozgrywkach podział na grupy i w wyniku losowania drużyna z naszej szkoły znalazła się w II grupie.

 

  • ZSP w Dąbrówce

  • SP w Nowym Wiśniczu

  • SP Nr 7 w Bochni

Nasze dziewczęta po bardzo dobrej grze awansowały do półfinału wygrywając wszystkie mecze grupowe.

W półfinale rozegraliśmy mecz ze Szkołą nr 2 z Bochni wygrywając 8:1 dzięki czemu awansowaliśmy do finału, w którym musieliśmy uznać wyższość drużyny ze szkoły nr 4 z Bochni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *