VI Dyktando Niepodległościowe

VI Dyktando Niepodległościowe

Tradycyjnie przed kolejną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę odbywa się Dyktando Niepodległościowe. W tym roku eliminacje w naszej szkole miały miejsce 29 października i objęły dwie grupy: klasy V-VI i klasy VII-VIII oaz 3 klasę gimnazjum. Grupę młodszą reprezentowały : Maja Milewska, Martyna Wygaś, Zuzanna Majcher z klasy V oraz  Dominika Strach, Karolina Wąsik i Wiktoria Łoboda z klasy VII. Najlepszy wynik uzyskała Martyna Wygaś. W grupie starszej rywalizowały: Sabina Synowiec  z kl. VIII oraz Gabriela Lis i Magdalena Bieniek z 3 klasy gimnazjum. Sabina i Gabrysia uzyskały najwyższą liczbę punktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *