Oczyszczacz powietrza – Małopolska w Zdrowej Atmosferze

Powiększ obraz

Podczas prowadzonych zabaw, zajęć dydaktycznych przedszkolacy poszerzały swoje wiadomości na temat zanieczyszczenia powietrza oraz jego szkodliwości dla naszego zdrowia.

Dnia 11 października 2018r. dzieci z grupy starszej „Biedronki” zaprezentowały przedstawienie pt. „Królewna Śmieszka i leśne duszki” dla przedszkolaków z grupy młodszej „Pszczółek”, zaproszonych gości oraz rodziców. W bajce tej poruszony był problem smogu, zanieczyszczenia powietrza oraz jak zapobiegać temu zjawisku.

Po bajce został zaprezentowany oczyszczacz powietrza oraz zastosowania w przedszkolu.

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pt.„Wdrażanie Programu Ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *