Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a – 22 stycznia – Dzień Dziadka, to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce. Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny: młodsze grupy recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, natomiast grupy starsze przygotowały pełne wzruszeń Jasełka. Przedszkolaki chciały wyrazić w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały dla swoich ukochanych dziadków laurkę i drobny upominek. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.